Yukarı Çık

Kurumsal

Firmamız 1986 yılından günümüze, fırça sektöründe imalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem bizleri sektörde ilk sıralarda olan ve bu yönde takip edilen bir firma konumuna taşımıştır. Metro Fırça olarak bu durumun haklı gururunu yaşamaktayız.

Sektörümüzde birçok kaliteli ürüne imza atan firmamız Kestirme Boya Fırçaları, Yağlı Boya Fırçaları, Kaptan Yağlı Boya Fırçaları, Süper Kestirme Fırçaları, Kalorifer Fırçaları, Robot Fırça, Perlon Fırça, Çelik Tel Fırça, Badana Fırçaları, Rulo Fırçaları, Camsil ve Yersiller, Fırça Sapları, Sıva Aletleri, Temizlik Fırçaları, Paspaslar ve Özel İmalat gibi birçok kategoride üretim yaparak, gerek yurt içine gerekse yurt dışına ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır.

Ürünlerimiz üretim safhasında deneyimnli personelimizce her noktada detaylı kontrollerden geçirilerek kaliteden ödün vermeksizin siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Web sayfamızdan tüm ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş verebilir yada istediğiniz her konuda yardım alabilirsiniz. Şimdiden sizlere teşekkür eder beraber çalışma dileğiyle iyi günler dileriz.

"Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz."

Metro Fırça Sanayii

Bu Sayfa 0,1946 Saniye'de Oluşturulmuştur.